Hızlı İletişim
0(216) 641 2102

iPad Ekran Değişimi,

iPad Dokunmatik Değişimi

(iPad2 , iPad3, iPad4 Retina,iPad Air, iPad Mini)

Kampanyalı Uygun Fiyatlara iPad Ekran Değişimi

Orjinal Yedek Parça 6 Ay Garanti

ipad ekran değişimi

0216 641 21 02 ve ya 0506 119 84 84

 

Memnun kalmadığınız her hangi bir onarımdan ücret iadesi isteyebilirsiniz.

İpad 2, İpad 3 ve İpad mini,  tüm  iphone  modellerini  dokunmatik ekran değişimi ve iç ekran  arızaları başta olmak üzeri bizimle  iletişime geçerek    servislerimizden  faydalanabilirsiniz.Servis sağladığımız tüm ürünleri   adresine ücretsiz kargo hizmetiyle teslim  ediyoruz.

Servisimizde tüm yedek parçalar bulunmakla birlikte ithalatını kendimiz yapmaktayız kesinlikle orjinal parçalar kullanarak 6 ay garanti firmamız tarafından verilmektedir.

Memnun kalmıdığınız her hangi bir onarımdan ücret iadesi isteyebilirsiniz.

Günümüzde büyük bir hız ile gelişen ve büyük gelişmeler yaşanan teknoloji alanında tüm dünya genelinde faaliyetlerini sürdüren ve teknolojiye şekil veren teknoloji firması olan Apple firmasının taşınabilir bilgisayar teknolojisinde boyutların küçülmesine olanak sağlayan iPad tablet bilgisayar, teknolojinin günümüzde gelmiş olduğu noktayı temsil etmektedir.
Apple firmasının yeni teknolojisi küçük ebatlardaki taşınabilir bilgisayarı olan iPad , ufak olmasından dolayı sağlamakta olduğu pek çok avantajının yanı sıra kullanıcı için bazı durumlarda sorun teşkil etmektedir. iPad modelleri kullanıcıların kullanım esnasında yapmış olduğu hatalardan veyahut çeşitli dış etmenden kaynaklı olarak bazı sorunların oluşmasına neden olabilmektedir.
Tablet bilgisayar konusunda deneyim ve tecrübe sahibi olmamız sayesinde mini tablet bilgisayar kullanıcılarının mini tablet bilgisayarlarında karşılaşmakta oldukları sorunları çok kısa bir süre içerisinde eski haline getirebilmekteyiz. Apple firmasının bu mini tablet bilgisayarında oluşan dış kasasının kırılması, dış kasanın çizilmesi ve dış kasasının hasar alması gibi durumlarda tamamen orijinal yedek parçalar kullanarak eski görünümlerine kavuşmalarını sağlayabilmekteyiz.
Bunun dışında mini tablet bilgisayarın iç aksamlarında oluşan donanımsal, teknik ve yazılımsal sorunlarını tamamen profesyonel bir şekilde çözümlemektedir. Kullanılan profesyonel cihazlar vasıtası ile mini tablet bilgisayarların yeni nesil teknoloji dahilinde olan sorunlarını ortadan kaldırabilmekteyiz.
iPad Ekran Değişiminde  Son Teknoloji Cihazları kullanmaktayız. Bu amaçla kullandığımız Cleanbox teknolojisi ile iPad cihazlarınızın ekranları tamamen tozdan arınmış ortamda değiştirilmektedir.

iPad dokunmatik ekranınız ya da LCD Cam Ekranınız darbeler sonucunda yada herhangi bi farklı olumsuzluklar yüzünden çatlamış yada kırılmış olabilir. Endişe edilecek bi durum olmadıgınızı bilmenizi isteriz! Servisimizde Sadece 3 saat içinde değişimi yapmak mümkündür. iPad Ekranları Birebir Orjinal Dokunmatik ve LCD Ekranlar ile değiştirilmektedir.

New World Tech Bilgisayar Sistemleri olarak Burgaristanın Varna ilçesindeki şubemizle Apple orjinal yedek parçalarını ülkemize getirmekte uygun fiyatla birlikte 6 ay garanti hizmeti sunmaktayız.

6 ay parça ve işçilik garantisi vermekteyiz. Dokunmatik paneller ve ekranlar tamamen kendi ithalatımızdır.

Tecrübeli teknik servisimizle her hangi bir memnuniyetsiz durumunda para iadesi yaparak işimize ve müşterilerimize önem veren bir firmayız.

Ekran modülü değişmesi
Dokunmatik değişimi
Dokunmatik ve LCD de ürünerimiz orjinal olup 2ıl parça garantilidir.
Sıvı temaslı cihazların onarımı
Batarya değişimi
Home buton problemleri
Ses problemleri
Kamera problemleri ve değişimi
Arka kasa değişimi
Titreşim ve ses problemleri
Wifi (Kablosuz ağ) problemleri
Apple iPad 3 tablet modeli için dokunmatik lcd panel değişimi servisimizde yapılmaktadır.  iPad 3 WIFI, iPad 3 4G modelleri için dokunmatik lcd ekran değişimi yapılabilmektedir.

En çok karşılaştığımız, iPad’in kullanıcı tarafından yere düşürülmesidir. Çok hassas olan bu cihazların sert bir zemine düşmesi dokunmatik kısmının, lcd ekranın dağılmasına neden olur. Lcd ekranda kırık bir görüntü oluşur.

iPad’in dokunmatik ekran ve lcd ekran kısımları birbirinden farklıdır. Dokunmatik ekran en dış katmandadır.Genellikle dokunmatik ekran kırılmaktadır.

Dokunmatik ekranı, lcd ekranı kırılan iPad canınızı sıkabilir. Üzülmeyin!

Servisimizde kullanılan iPad lcd ekranları orjinal olup yapılan işlemler 6 ay garantildir. iPad lcd ekran değişimleri kısa sürede yapılıp teslim edilir. Yenisi gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Apple iPad 4 Retina  Cihazlarda dokunmatik kırıldı ekran kırıldı  değişimi ve onarımını servisimizde yapmaktayız 

Apple servisimizde ekranı yada camı kırılan  ipad 3 için orjinal dokunmatik ekran ve yüksek çözünürülüklü iç ekran bulunmaktadır. Servisimiz cihazlarınıza gereken önem ve hassiyeti gösterip kısa zamanda tamir etmektedir. Tüm ipad 3 ve touchpad ekranlarımız garantilidir. Servisimizde ipad3 için şarj aleti ve pillerinide temin edebilirisiniz. İpad servisimiz ipad , ipad 2 ve ipad 3 tamir ve servis hizmeti vermektedir.

İpad Air Dokunmatik Değişimi

Bilindiği üzere artık günümüzde büyük bir hız ile gelişmelerin yaşamaya başladığı teknoloji alanlarında bütün dünya genelinde faaliyetlerini bütün hızla sürdüren ve ayrıca teknolojiye şekil veren teknoloji firması olan Apple firmasının taşınabilir bilgisayar teknolojisinde boyutların küçülmesine olanak sağlayan İpad tablet bilgisayar, teknolojinin günümüzde gelmiş ve gelişmiş olduğu aşamaları temsil etmektedir. Ayrıca ünlü apple firmasının yeni teknolojisi küçük şekillerde ve ebatlardaki taşınabilir ve rahatlıkla kullanılabilir bilgisayarları olan İpad air ufak olmasında dolayı sağlamakta olduğu birden çok kullanım avantajlarının yanında yine kullanıcılar için bazı durumlarda sorun teşkil etmektedir.

İpad air modelleri için bütün kullanıcıların kullanım esnasında yapmış olduğu hatalardan veya çeşitli dış etmenlerden kaynaklı olarak bazı sorunların oluşmasına ve neden olmaktadır. Bu aşamalarda herkes tarafından sevilen ve kullanılan bu tablet bilgisayarlar çok amaçlı kullanımlarının yanında hassas ve dokunmatik olduklarından dolayı da kullanım özelliklerine mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu sorunların başında ise her zaman düşme sonucunda alınan darbeler ve sıvı teması gelmektedir. Düşmelerde ve sıvı temasında bu akıllı cihazlarınızda ilk olarak kapanmalar ve ekranlarda kaymalar meydana gelmektedir. Bilinmesi gerekmektedir ki eğer ki cihazlarınız sıvı temasında olduğu zaman kesinlikle şarja takmamalısınız aksi takdirde daha büyük sorunlara neden olabilmektedir.

Bu aşamalarda mutlaka en kısa zaman içinde konusunda uzman ve deneyimli teknik servislerden yardım ve destek almanız gerekmektedir. Bizlerde yılların vermiş olduğu deneyim, tecrübe ve bilgimiz ile sizlere her zaman garantili, kaliteli ve en önemlisi ise güvenilir bir hizmet vermekteyiz. Gerekli olan ve merak ettiğiniz bütün bilgileri bizlere web sitesi adresimizden veya iletişim numaralımızdan ulaşarak ücretsiz olarak arıza tespit bilgilerini de kısa sürede rahatlıkla alabilirsiniz.

İpad Air Dokunmatik Değişimi

İpad air tablet bilgisayarlarda ve konusunda deneyimli aynı zamanda tecrübe sahibi olmanız sayesinde mini tablet bilgisayar kullanıcılarının bu modellerde karşılaştıkları sorunları çok kısa süre içerisinde eski haline getirmeleri için mutlaka uzman ve deneyimli kişilerden yardım ve destek almanız gerekmektedir. Ayrıca apple firmasının bu mini son teknoloji bilgisayarında oluşan dış kasasının hasar alması gibi durumlarda tamamen orijinal yedek parçalar kullanarak eski görünümlerine kavuşmalarını sağlayabilmektedir. Bunların dışında mani tablet bilgisayarların iç aksamlarında oluşan donanımsal, teknik ve yazılımsal sorunlarını tamamen profesyonel alanlarda çözüle bilinmektedir.

Ancak kullanılan bu profesyonel ve son teknoloji olan cihazlar vasıtası ile mini tablet bilgisayarların yeni nesil teknoloji dahilin de olan sorunlarını ortadan kaldırmak gerekmektedir. Bu bütün dünyada ve ülkemizde kullanılan bu cihazların son çok arıza tespitleri ise ekran sorunları olmaktadır. Ekran sorunları birçok nedenlerden dolayı kendini göstermektedir. Bunlardan bazıları ise, düşmeler, sıvı teması, yanlış yazılımlar vb. sorunlardan kaynaklı olmaktadır ve bu aşamada ekranlarda bozulmalar, ekran kaymaları, vb. sorunlar kısa sürede kendini göstermektedir. Fakat bilinmesi gerekmektedir ki bu arızalarda kesinlikle kendiniz yapmaya çalışmamalısınız aksi takdirde cihazlarınız daha farklı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

Sizlerde İpad air cihazlarınızda ekran sorunları yaşıyorsanız eğer mutlaka en kısa zamanda uzman ve profesyonel teknik servislerden yardım ve destek almanız gerekmektedir. Bu nokrada bizlerde yılların vermiş olduğu tecrübe deneyim ve kalite ile son teknoloji cihazlar ve özel olarak kullanılan solüsyonlar ile kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Gerekli olan ve merak ettiğiniz bütün bilgileri bizlere web sitesi adresimizden veya iletişim numaralarımızdan ulaşarak kısa sürede istediğiniz bilgileri alabilirsiniz aynı zamanda ücretsiz olarak cihazlarınız hakkında arıza tespit bilgilerini alabilirsiniz. 

İpad 2 Sıvı Teması

Son zamanlarda insanlar tarafından en çok kullanılan ve tercih edilen modellerin başında ise akıllı ve oldukça hassas olan cihazlar yer almaktadır. Birçok amaçla rahatlıkla ve kolaylıkla kullanılan bu cihazların kullanımları da oldukça hassas olmaktadır ve olası kazalardan mutlaka uzak tutmanız gerekmektedir. Buna göre akıllı cihazlarınızı çamaşır makinasına mı attınız, yoksa denize veya havuza mı düşürdünüz? Eğer ki sıvı teması içeren bir cihaza sahipseniz eğer mutlaka konusunda uzman ve deneyimli teknik ekiplerden yardım ve destek almanız gerekmektedir.

Bazı aşamalarda ve bazı yetkili olan servisler altında bu durumlarda hiçbir işlem yapılamaz. Ancak bütün umutlarınızda bitmiş değildir. Bu sorunlar birçok kişinin başına gelmektedir ve uzman ekiplerde en etkili şekillerde yardımcı olmaktadır. Sıvı cep telefonunuza temas ettiği zaman bütün cihazlarınıza yayılmaya başlar buna göre parçacıklar ve mineraller cihazlarınızın herhangi bir bölgesinde oksitlenmelere ve kalıcı hasarlara yol açmaktadır. Cihazlarınız sıvı temasında gelen olarak kendi kendine kapanmalar başlar, fakat bazı zamanlarda çalıştığını düşündüğünüz zamanlarda tekrar kullanmaya devam edersiniz ancak yine kısa süre içinde cihazlarınız kapanmaya başlar. İlk belirtileri arasında ise ilk olarak ekran gitmeleri kapanma sorunları kendini gösterir.

Bu noktada en kısa sürede yetkili ve konusunda uzman servislere getirirseniz eğer sıvı temasında özel olarak kullanılan solisyonlar ve cihazlar ile bütün verileriniz yani cep telefonu rehberi, resimler, diğer bilgileri vb. bilgileri koruyabilir ve cihazlarını eski haline kısa sürede içinde getirebilirsiniz. Bizlerde yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile siz değerli müşterilerimize her zaman garantili kaliteli ve en önemlisi ise güvenilir bir hizmet vermekteyiz. İstediğiniz bütün bilgileri ve hizmetlerimizi öğrenmek için bizlere web sitesi adresimizden veya iletişim nemalarımızdan ulaşarak kısa sürede alabilirsiniz.

İpad 3 Sıvı Teması

İpad 3 cihazları günümüzde herkes tarafından en çok kullanılan ve tercih edilen tasarımların arasında yer almaktadır. Son teknoloji olarak kullanılan bu muhteşem tasarımlar her alanda müşterilerini menün etmektedir ve bütün işlerini bu cihazlarda kısa sürede ve en etkili şekillerde yapılabilmektedir. Tabi bu kadar kullanımlarının yanında ise oldukça hassas ve fiziksel darbelere karşı dayanıksız olmaktadır. Bu sorunların başında ise genellikle cihazlar ile sıvı teması olmaktadır. Bilinmesi gerekmektedir ki sıvı, dokunmatik ve hassas olan cihazlarınızda neredeyse kanser etkisi yaratmaktadır. Tabi bu noktada en kısa zamanda konusunda uzman ve deneyimli teknik servislerden yardım ve destek almanız gerekmektedir.

Sıvı teması alan cihazlar genel olarak kendi kendine kapanmaya başlar, fakat bazı zamanlarda çalıştığını düşündüğünüz zamanlarda tekrar kullanmaya devam edersiniz ancak kısa süre içinde tekrar kapanmaya başlayacaktır. Bu noktada en kısa zamanda mutlaka konusunda uzman ve deneyimli teknik servislerden yardım ve destek almanız gerekmektedir. Bu aşamada bizlerde yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile siz değerli müşterilerimize kaliteli ve garantili hizmetler vermekteyiz. Buna göre en kısa süre içinde servisimize getirmeniz aşamasında kısa sürede özel solüsyon ve cihazlarımız ile verilerinizi kurtarabiliriz bunlar ise, cep telefonu rehberi, resimlerimiz vb. diğer bütün bilgilerinizi alabilirsiniz.

Ayrıca bilinmesi gerekmektedir ki sıvı teması sonrasında kesinlikle cihazlarınızı şarja takmamalısınız. Bizlere web sitesi adresimizden veya iletişim numaralarımızdan ulaşarak gerekli olan ve aynı zamanda merak ettiğiniz bütün bilgileri rahatlıkla kısa sürede alabilirsiniz. Diğer bir yandan ise ücretsiz olarak arıza tespitlerinizi bizlerden almanız için ise sadece cihazlarınızı bizlere ulaştırmanız yeterli olacaktır. Ardından arıza tespitleri yapıldıktan sonra sizlere gerekli olan bütün bilgileri verilmektedir ve eğer ki cihazlarınızın tamirini istediğiniz zaman gerekli bütün işlemlere kısa sürede başlanmaktadır.

İpad 4 Sıvı Teması

İpad 4 teknoloji dünyasının en gelişmiş ve farklı özellikleri bir arada sunan akıllı ve dokunmatik cihazların başında gelmektedir. Birçok farklı özelliklere sahip olmasından dolayı insanlar arasında en çok tercih edilen ve kullanılan modellerin de başında gelmektedir. Fakat tabi bazı kullanım şartlarını özenle dikkat etmek gerekmektedir. Bu sorunlardan bazıları ise, fiziksel darbeler sonucunda, düşmelerde ve en önemlisi ise sıvı teması olduğu zamanlarda gerekli ve uzman kişilerden yardım almazsanız eğer başka sorunlarla kısa sürede karşılaşabilirsiniz.

Buna göre sıvı teması cihazlar nasıl anlaşılır; Bilinmesi gerekmektedir ki sıvı göstergesi ilk olarak ve doğrudan kulaklık girişlerinden bakılınca anlaşıla bilinmektedir. Ancak sıvı teması olmayan cihazlarda kulaklık girişlerinde ve tabanlarında beyaz bir nokta görünür fakat sıvı temaslı cihazlarda bu yoktur veya da sıvı teması olduğu zamanlarda bu noktanın yarısı kırımızı veya pembe renklerde görünmeye başlayacaktır. Bazı akıllı cihazlarda ve modellerde sıvı göstergesi şarj soketinin bulunduğu bölgelerde yaklaşık olarak 30-pin dock bağlantısı hemen altı kısımlarda yer almaktadır. Fakat sizler bu bölgeleri göremediğiniz için şıklı büyüteç kullanmanız gerekmektedir ve sıvı teması cihazlarda kırmızı bir gösterge oluşmaktadır.

Ancak bilinmesi gerekmektedir ki bu aşamalarda kesinlikle sizlerin cihazlarınızı tamir etmeniz önerilmemektedir.  Aksi takdirde daha fazla sorunlar ile karşılaşarak diğer başka sorunlarında oluşmasına neden olabilirsiniz. Bu noktada mutlak uzman ve tecrübeli teknik servislerden yardım almanız gerekmektedir. Bizlerde yılların vermiş olduğu tecrübe, deneyim ile her zaman kaliteli ve garantili aynı zamanda en önemlisi ise güvenilir bir hizmet vermekteyiz. Web sitesi adresimizden veya iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak gerekli bilgileri ve konuları rahatlıkla alabilirsiniz. Aynı zamanda fiyat seçeneklerimiz piyasaya oranla daha cazip fiyat seçeneklerine sizlere sunulmaktadır.

İpad Air Sıvı Teması

Özellikleri ve kullanımları açısından oldukça kullanışlı ve küçük farklı olan bütün istekleri karşılamalarından dolayı oldukça rağbet gören ve en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Buna göre de apple firmasının bu mini tablet bilgisayarında oluşan dış kasasının kırılması, dış kasasının çizilmesi ve ayrıca kasalarının hasar alması sıvı teması sonucunda en kısa zamanda uzman ve profesyonel kişilerden yardım almanız gerekmektedir. Bu sorunlarda mutlaka kullanılacak bütün parçaların orijinal ve uzman kişilerce yapılması gerekmektedir. Aksi durumlarda daha büyük sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

Kullanılan profesyonel cihazlar aracılığı ile bilgisayarların yeni nesil teknoloji dâhilinde olan sorunlarını ortadan kaldırmak gerekmektedir. Bunların dışında bu ipad air cihazlarının iç ve dış aksamlarında oluşan donanımsal, teknik ve yazılımsal sorunlarını tamamen profesyonel şekillerde çözülmesi gerekmektedir. İpad air cihazlarında sıvı teması ve ekran sorunlarında son teknoloji cihazlar kullanılarak sorunlarının çözülmeleri şart olmaktadır. Bu amaçlar ile kullanılan cleanbox teknolojisi sayesinde ipad cihazlarınızın ekranları tamamen tozlardan arınmış ortamlarda değişmeleri sağlanmaktadır. Bizlerde bütün bu sorunlarınızda her zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz.

İpad sorunlarında günümüzde en sık karşılaşılan ve sıvı temasında oluşan sorunlar başta gelmektedir. Olası bir sıvı temasında mutlaka en kısa zamanda bizlere ulaşmanız gerekmektedir ve kesinlikle cihazlarınızı şarja takmamanız gerekmektedir. Bu noktada bizlerde yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile sizlere her zaman konusunda uzman profesyonel ekibimiz ile gerekli hizmetleri vermekteyiz. Bizlere ulaşarak cihazlarınızda oluşan sorunların arıza tespitlerini ve fiyat seçeneklerini alabilirsiniz. Web sitesi adresimizden veya iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak kısa sürede ve en etkili şekillerde gerekli olan bütün bilgileri alabilirsiniz. Ayrıca bütün fiyatlarımız piyasaya oranla daha cazip ve uygun fiyatlara garantili hizmetler vermekteyiz.

 

 

157 Soru >> “iPad Ekran Değişimi,

iPad Dokunmatik Değişimi

(iPad2 , iPad3, iPad4 Retina,iPad Air, iPad Mini)”
 1. oğuz

  Merhaba ;
  Bir arakdaşımın tavsiyesi üzerine kırılan apple ipad3 ekranımın değişimini yaptırmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

  Kasım 6th, 2013 Cevapla
  • admin

   Merhaba Oğuz Bey ;
   Teknik servisimiz tarafından en kısa sürede aranacaksınız.
   Bizi seçtiğiniz için teşekkürler

   Kasım 7th, 2013 Cevapla
 2. cem

  Merhaba İpad 4 rethina kullanıcıyım ekranım kırıldı yardımcı olurmusunuz

  Kasım 6th, 2013 Cevapla
 3. gozde

  Ipad 3 ekranim kirildi goruntu duzgun ama dokunmatik calismiyor ne kadar fiyat cikar ve servis suresi nedir

  Kasım 6th, 2013 Cevapla
  • admin

   Merhaba Gözde Hanım;
   Yapılacak arıza tespiti sonrasında fiyat bilgisi verilmektedir. Sadece dokunmatik panelinizin değişmesi yeterli olacaktır. Detaylı bilgi için teknik servisimizle görüşebilirsiniz 0216 641 21 02

   Kasım 7th, 2013 Cevapla
 4. mustafa

  Merhaba ipad 4 retina kullanıcısıyım ve üniversite öğrencisiyim sadece hafta sonları istanbula gelebiliyorum en kısa sürede cihazımı yaptırmam lazım yardımcı olurmusunuz

  Kasım 6th, 2013 Cevapla
  • admin

   Merhaba Mustafa Bey;
   Servis süremiz 1 – 2 saat arasıdır. Kullanmış olduğunuz Ipad 4 oluşan arızaya bağlı olarak servis süresi değişmektedir.

   Kasım 7th, 2013 Cevapla
 5. buse

  Iyi gunler parcalariniz orjinalmi garanti veriyormusunuz ve ipad2 icin fiyat bilgisi verirmisiniz?

  Kasım 6th, 2013 Cevapla
  • admin

   Merhaba Buse Hanım
   Parçalarımız 2 yıl garantili kesinlikle orjinal parçalardır fiyat bilgisi için servisimizle irtibata geçebilirsiniz

   Kasım 7th, 2013 Cevapla
 6. hulya

  Merhaba bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine firmanıza yönlendirildim. Oğlum elinden düşürerek ipad 4 cihazımızın ekranını kırdı görüntünün yarısı bozuldu fiyat bilgisi almak istiyorum

  Kasım 6th, 2013 Cevapla
  • admin

   Merhaba Hülya Hanım;
   Apple Ipad 4 modelinde dokunmatik ve ekran ayrı ayrı değiştirilmektedir. Ekran görüntüsünün bozulduğunu ifade etmişsiniz. BU LCD ekranı değişeceği anlamına geliyor fiyat bilgisi için lütfen servisimizle irtibata geçiniz.

   Kasım 7th, 2013 Cevapla
 7. eyüp

  Merhaba;
  ipad 3 cihazım arabanin bagajindan dustu ve ekran kirildi.Fonksiyon olarak sikinti yok sadece catladi kac paraya yaptiririm ve eskisi gibi olur mu

  Kasım 7th, 2013 Cevapla
  • admin

   Merhaba Eyüp Bey;

   İPad 3 ekran değişimi Dokunmatiğiniz kırık değil ise sadece ekranınız tek parça halinde değiştirilir. Dokunmatiğiniz(Üst cam) kırık ise 2 parça halinde değişimi yapılmaktadır. Servisimizde tamamı Orjinal parçalar kullanıldığından dolayı cihazınız eski hassasiyeti ve görüntü kalitesine tekrardan kavuşacaktır. Değiştirdiğimiz parçalar 2 Yıl servisimiz Garantisi altındadır, Fiyat bilgisi mail adresiniz aracılığı ile ayrıca iletilecektir.
   Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

   Kasım 7th, 2013 Cevapla
 8. volkan

  Merhaba;
  Ipad 4 ekranım tuzla buz oldu biraz araştırdım ve bu ipadin parçası Türkiyede yokmuş sanırım bu yüzden Çinden getirtilecekmiş. Sizce fiyatı ne kadar tutar ve tamir olunca ekranı yine eskisi gibi kaliteli olurmu ? sizlere bir danışayım dedim.

  Kasım 7th, 2013 Cevapla
  • admin

   Merhaba Volkan Bey;
   Servisimizde orjinal ipad 4 yedek parcasi bulunmaktadir 2 yil firma garantili yedek parcalardir. Firmamiz tarafindan montaji yapilan ve daha sonra arizalinan yedek parcalarimizin onarimi yapilmaz tamamiyle parca degisimi yapilir.New World Tech Bilgisayar Sistemleri olarak diz degerli musterilerime kalici cozumler sunmaktayiz irtibat icin 0216 641 21 02

   Kasım 8th, 2013 Cevapla
  • admin

   Merhaba Volkan Bey;
   Ipad 4 ekran ve dokunmatikleri elimizde bulunmaktadır orjinal yedek parça ve 2 yıl garantisi vardır detaylı bilgi için 0216 641 21 02

   Kasım 8th, 2013 Cevapla
 9. alper

  Merhaba ;
  ipad 2 min üst camı çatladı ama ne görüntüde ne de dokunmatiğinde sorun yok ne kadar a yapılabilir ve önceki gibi kullanıslı olurmu ?

  Kasım 23rd, 2013 Cevapla
  • admin

   Merhaba Alper Bey ;
   Apple Ipad 2 modelinde dokunmatik ve ön cam takım olarak bir birine yapıştırılmış şekildedir ön camınızla birlikte dokunmatikte değişmektedir. Ekran ayrıdır orjinal yedek parça ve 2yıl garantili 200TL’dir.

   Kasım 25th, 2013 Cevapla
 10. olcay

  Ipad ekranım kırıldı acaba ne kadar bır fıyata degısım olur ve ekran orjınalmı yardımcı olurmusunuz ?

  Aralık 12th, 2013 Cevapla
  • admin

   Merhaba;

   Bir İrtibat numarası bırakmamıssınız fiyat bilgisi için Lütfen 0216 641 21 02 No’dan Bizlere Ulaşınız,

   İyi Günler Dileriz

   Aralık 12th, 2013 Cevapla
 11. deniz

  Merhaba ;
  Apple İpad 3 cihazımın ekranı kırıldı acil yaptırmam lazım üniversite öğrencisiyim okula yetişmem için bu gün içinde yapılması gerekiyor onarım süresi uzum sürermi

  Aralık 16th, 2013 Cevapla
  • admin

   Merhaba Deniz Hanım;

   Apple İPad 3 Dokunmatik ve Ekran Değişimleri Minimum 30 DK Maximum 1 saat İçerisinde teslim edilmektedir,

   İyi Günler Dileriz

   Aralık 16th, 2013 Cevapla
 12. Yaren

  Merhaba IPat 2 ön camı kırıldı fiyat ne kadar öğrenebilir miyim lütfen ?

  Aralık 24th, 2013 Cevapla
  • admin

   Merhaba Yaren Hanım ;

   Ön cam dokunmatikle birlikte Orjinal 2 yıl garantili 200TL dir.

   Aralık 25th, 2013 Cevapla
 13. metin

  ıpad yere düştü ve arkasında küçük bir göçük oluştu doğal olarakta çalışmıyor yardımızı bekliyorum

  Ocak 1st, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Metin Bey;
   Cihazın servisimize gelerek arıza tespiti yapıldıktan sonra kesin bişey söylemek mümkün servisimizle irtibata geçerek cihazı gönderebilirsiniz 0216 641 21 02

   Ocak 2nd, 2014 Cevapla
 14. Fatima

  Merhabalar bana yardımcı olurmusunuz????ipad 4 ün ekranı kırıldı ama ipad çalışıyor şu an ipaddanyazıyorum…ne olur bana cevap verin!!!!!ve ekran değişim ücreti ne kadar?????

  Ocak 5th, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Fatma Hanım;
   iPad dokunmatik değişimi 250 TL dir. 2 yıl garantili orjinal dokunmatiklerdir. Teknik Servis personelimiz tarafından en kısa sürede aranacaksınız
   Bizi seçtiğiniz için teşekkürler

   Ocak 6th, 2014 Cevapla
 15. Ömer dursun

  İpad 3 ümün ekranı kırıldı değiştittirdim bir başkasına memnun kalmadı. Tl tutar

  Ocak 11th, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Ömer Bey;
   İpad 3 dokunmatik değişimi 200 TL nakit fiyatıdır

   Ocak 12th, 2014 Cevapla
 16. ibrahim öncer

  ipad 2 tablet dokunmatik ekran çatladı ancak cihaz çalışıyor kaç tl ye değişir

  selamlar

  Ocak 19th, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba İbrahim Bey;

   İrtibat Bilgileriniz Aracılığıyla Fiyat Bilgisi Tarafınıza İletilecektir.

   İyi Günler Dileriz

   Ocak 20th, 2014 Cevapla
 17. cengiz

  İad ekranım kırıldı ön cam sağlam görüntü bozuk geliyor yukardan aşağıya inen bir kılcal çizik var yardımcı olurmusunuz

  Şubat 3rd, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Cengiz Bey;
   İpad modeli nedir? 2 yıl garantili orjinal yedek parça elimizde bulunmaktadır iç ekran değişimi yapılarak cihazınızı eskisi gibi kullanmaya devam edebilirsiniz

   Şubat 3rd, 2014 Cevapla
 18. murat kalı

  Merhaba ipad3 ekranım kırıldı daha öncede siz değiştirmiştiniz çok memnun kaldım tekrar size yaptırmak istiyorum fakat yerim uzak olduğu için gelip gitmek sorun oluyor kargoyla göndersem olurmu?

  Şubat 3rd, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Murat Bey;
   Çok teşekkür ederiz servisimiz gerçekten Türkiyenin en iyi servislerinden bir tanesidir. Memnuniyetle onarımı yaparız, UPS kargo ve yurt içi kargo ile göderebilirsiniz. Ürünü siz gönderdiğinizde ücreti firmamız karşılamaktadır geri gönderimlerde kargo ücreti müşteriye aittir.
   Bizi seçtiğiniz için teşekkürler

   Şubat 3rd, 2014 Cevapla
 19. levent bodur

  garanti kapsamındaki Ipad 2 tabletimin ekran kartı yandı ve dokunmatik arızalandı. Bu ikisinin değişimi hakkında fiyat bilgisi almak istiyorum

  Şubat 6th, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Levent Bey;
   İpad lerde ayrı bir ekran kartı yoktur display entegresi vardır. dokunmatik değişimi 200TL’ dir. Orjinal ve 2 yıl garantisi vardır görüntü vermiyorsa cihazınız teknik servisimizde incelendikten sonra kesin bişey söylemek mümkün olacaktır.

   Şubat 6th, 2014 Cevapla
 20. Tunahan

  Merhaba ipad 2 cihazımın camı kırıldı dokunmatik çalışıyor sadece cam kırık fiyat bilgisi alabilirsem çok iyi olacak mümkünse email

  Şubat 7th, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Tunahan Bey;
   Dokunmatik ve ön cam takım halindedir 2 yıl garantili orjinal yedek parça kullanılmaktadır.

   Şubat 7th, 2014 Cevapla
 21. tugba

  Merhabalar ipad2 ön cam çatladı çatlak küçük bie bölgede ama yine se kullanım olarak rahatsız edici diyat hakkında bilgi alabilir miyim

  Şubat 16th, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Tuğba Hanım;

   İpad 2 dokunmaktik ve ön cam takım halinde değişmektedir. Ekranınız ayrıdır 2 yıl garantili orjinal yedek parça stoklarımızda mevcuttur servisimiz tarafından aranarak fiyat bilgisi aktarılacaktır

   Şubat 17th, 2014 Cevapla
 22. Aykut

  İpad 2 cihazımn yüksekten düşmesi sonucunda ekranında kararma meydana geldi.Dokunmatikte sorun olmadığını düşünüyorum çünkü ekrana dokunduğumda ses geliyor fakat görüntü yok.Konuyla ilgili malumat ve tamirat bedeli hakkında bilgi verebilir misiniz?

  Şubat 17th, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Aykut Bey;

   Doğru tespitlerin yapılabilmesi için cihazın teknik servisimize gelmesi gerekecektir. Görüntü sorunun bir çok nedeni olabilir. Ekranınız içten kırılmış görüntü vermiyor olabilir flex kabloda arıza olabilir ve en kötü ihtimalle board üzerinde ki display entegresinde sorun olabilir servisimizle irtibata geçebilirsiniz 0216 641 21 02

   Şubat 17th, 2014 Cevapla
 23. Murat

  Ipad air camı çatladı.Dokunmatiği sağlam.Camının değişimi maliyeti ne kadar tutar.

  Şubat 25th, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Murat Bey ;

   Ùrùn yeni oldugu icin her yedek parça ithalatinda fiyatlar surekli degismektedir.Su an ki guncel fiyati 300tl’dir orjinal olmakla birlikte 2 yil garantilidir.

   Şubat 25th, 2014 Cevapla
 24. mehmet

  Merhaba ıpad 2 yere düşürmem sonucunda ekranım kırıldı maliyetı ne kadar olur?

  Mart 3rd, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Mehmet Bey;
   iPad 2 dokunmatik 2 yıl garantili orjinal yedek parçadır 200 Tl nakit fiyatıdır.

   Mart 3rd, 2014 Cevapla
 25. Çetin

  merhaba benım ıpad air ekranım kırıldı fıyatı ne olur ve ne kadar surede yapıyorsunuz

  Mart 3rd, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Çetin Bey;
   Ürün yeni olduğu için sürekli olarak fiyatı güncellenmektedir. Şuan ki güncel fiyat 350 TL’dir. Servis süresi 2-3 saattir.

   Mart 3rd, 2014 Cevapla
 26. sercan

  Merhaba ıpad air ekranım kırıldı bırcok yer 450 – 500 tl fıyat verdı bır kac yer acaba sızde ne kadara yaptırabılırım

  Mart 3rd, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Sercan Bey;
   Şuanki güncel fiyatı 350 TL’dir orjinal 2 yıl garantili yedek parçadır. Değişimi 2-3 saat sürmektedir

   Mart 3rd, 2014 Cevapla
 27. Türkan

  selam ıpad 4 ekran degıımını ne kadara yapıyorsunuz ve ne kadar surede halledılebılır ?

  Mart 3rd, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Türkan Hanım;

   Orjinal 2 yıl garantili yedek parça kullanılmaktadır yaklaşık 1-2 saat değişim süresi vardır fiyatı 250TL’dir.

   Mart 3rd, 2014 Cevapla
 28. Sercan

  Merhaba ıpad ekranım kırıldı yanlız heryerı calısıyor dokunmatıgın zadece bır kac tarafı basmıyor arada basılı kalıyor en kısa zamanda gerı donus saglarsınız sevınırım

  Mart 3rd, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Sercan Bey;
   iPad hangi modeli belirtmemişsiniz servisimizde orjinal 2 yıl garantili yedek parça kullanılmaktadır. Model belirtirseniz en kısa sürede bilgi verilecektir.

   Mart 3rd, 2014 Cevapla
 29. Sermin

  Merhaba ;
  Teknisyen arkadaşlar dokunmatik ekranımı değiştirdiler ve çok memnun kaldık. Çok teşekkür ediyorum

  Mart 3rd, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Şermin Hanım;
   Bizi seçtiğiniz için biz teşekkür ederiz.

   Mart 3rd, 2014 Cevapla
 30. serpil

  Merhaba ıpad 3 ekranı kırıldı ses gelmıyor sarzıda cok cabuk bıtıyor yaptırılması ne kadar surer ve fıyat aralıgınız nedır

  Mart 3rd, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Serpil Hanım;
   Doğru bilgiyi verebilmemiz için cihazın öncelikle servisimize gelerek kontrollerinin yapılması gerekmektedir.

   Mart 3rd, 2014 Cevapla
 31. özcan

  ‘Merhaba ıpad’ımde ı tunes’e baglan yazısı cıkıyor ve bunu yok edemıyorum yazılım atarken yarıda kesıldı bastan yazılım attıktan sonrada ıtunes’e baglan yazısı cıkıyor yardımcı olursanız sevınırım

  Mart 10th, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Özcan Bey;

   Yazılım yüklerken hata oluşması orjinal kablo kullanmıyorsanız çıkabilir yazılım yüklerken verdiği bir hata kodu vardır bunu iletirseniz detaylı bilgi vermemiz mümkün olacaktır

   Mart 10th, 2014 Cevapla
 32. sibel

  merhaba ıpad 3 cıhazım var ve wifi kullanamıyorum ınternete baglanamıyorm herhalgı bır ağ erişimi bulamıyorum bu neden kaynaklanıyor olabılır acaba ıcınden herhangı bı parcamı degıstırmemiz gerekıyor ve degıstırılmesı gerekıyorsa ne kadara bı ucret taleb edıyorsunuz

  Mart 10th, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Sibel Hanım;

   Wi-fi anteninizden kaynaklanan bir sorun olabilir doğru tespitinin yapılabilmesi için cihazın servisinize gelmesi gerekmektedir.

   Mart 10th, 2014 Cevapla
 33. Tansel

  Merhaba ıpad’ 4dumvar yere dusmesı sonucunda ekranım kırıldı ıc ekranda herhalgı bır sorun yok sadece dokunmatık degısmesı gerekıyor sanırım acaba ne kadar surede halledebılıyorsunuz

  Mart 10th, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Tansel Bey;

   1-2 saat içinde değişimi yapılmaktadır bu süre aynı zamanda kullanılan yapışkanın daha iyi yapışması için gereken süredir. Orjinal 2 yıl garantili yedek parça stoklarımızda mevcuttur.

   Mart 10th, 2014 Cevapla
 34. Ceyda

  merhaba ıpad air ekranım kırıldı ve ıstanbul dısında oturuyorum bı ara ıstanbula gelme ıhtımalım var geldıgımde yaptırmak ıstıyorum ne kadar surede yapabılırsınız nedar bı ucret alıyorsunuz acaba bılgılendırırsenız sevınırım tesekkurler ıyı gunler

  Mart 10th, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Ceyda Hanım;
   Değişim süresi yaklaşık 2 saattir orjinal 2 yıl garantili yedek parça kullanılmaktadır. Yeni bir ürün olduğu için fiyat sürekli güncellenmektedir. Şu an ki nakit fiyatı montaj dahil 150$ ‘dır.

   Mart 10th, 2014 Cevapla
 35. Merve

  Merhaba ipad air ekranım kırıldı ekranda beyazlama var bazen acılıuyor bazen kapanıyor yaptırmak ıstıyorum ne kadar surede alabılırım ?

  Nisan 16th, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Merve Hanım ;

   Ekran beyazlamasıyla ilgili cihazı görmeden bir şey söylemek zor getirme yada gönderme şansınız varsa arıza tespiti firmamızda ücretsiz yapılmaktadır.

   Nisan 16th, 2014 Cevapla
 36. Lale

  Merhaba gecenlerde ıpad 2 ekranımı yaptırdım ve tekrar tekrar problemler yasamaya basladım cekmeköy cıvarında ıyı bır apple teknık servısı bulamadım arkadasımda daha once sızde ıphone 5 ekranı degıstırmıs cok menmunmus banada yardımcı olursanız ne kadar surede verebılırsınız ve fıyat aralığı nedır ekranın?

  Nisan 16th, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Lale Hanım;

   Orjinal 2 yıl garantili dokunmatik ekran kullanılmaktadır.Yaklaşık 2 saat içinde teslim edilir 200TL onarım ücreti bulunmaktadır

   Nisan 16th, 2014 Cevapla
 37. Melisa

  merhaba Ipad air ekranımda pixeller cıkmaya basladı bu neden kaynaklanır onerımı yapılabılırmı acaba ?

  Nisan 16th, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Melisa Hanım;

   Onarım yapılabilir tabiiki ekranınızda pixel hatası oluşmuş olabilir cihazın garantisi varsa garantiye göndermenizde fayda var cihazın değişimini yapabilirler ekran fiyatı 400 TL’dir.

   Nisan 16th, 2014 Cevapla
 38. İlayda

  Merhaba ıpad3 cıhazımın üst tuşu calışmıyor yapılımı nekadar ve ne kadar surede alabılırım ?

  Nisan 16th, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba ilayda Hanım;
   on/off tuşu orjinal 2 yıl garantilidir. Değişim süresi 2 saat içerisinde teslim edilir 120 TL’dir

   Nisan 16th, 2014 Cevapla
 39. Tuğba

  Merhaba ıpad2’im var ve şarjı cok cabuk bıtmeye basladı doldurması baya uzun suruyor 1 saat ıcerısınde kendı kendı bıtıyor herhalde bataryada bır sorun var bunun onarımı veya değişimi nekadar surer yaptırsam ?

  Nisan 16th, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Tuğba Hanım;

   Batarya değişimi yapılması gerekiyor orjinal 2 yıl garantili yedek parça ve montaj dahil 150 TL’dir. Yaklaşık 2-3 saat içerisinde değişimi yapılır

   Nisan 16th, 2014 Cevapla
 40. Seyda

  Merhaba ıpad air tabletım var gecenlerde yere dusurdum ekranda altta sıyah sıyah cızgıler cıkmaya basladı herhalde ekranı kırıldı veya fılmınde sorunvar anlamadım yapılması ne kadar tutar ?

  Nisan 16th, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Seyda Hanim ;
   Lcd ekran şu an stoklarimizda kalmamistir 2 gün icerisinde güncel fiyatiyla birlikte stoklarimizda olacak acmis oldugunuz kayitla ilgili sistemlerimize kayit alinmistir. Stok ve fiyat bilgisiyle ilgili satis uzmanlarimiz tarafindan aranacaksiniz

   Nisan 16th, 2014 Cevapla
 41. Kerem

  Merhaba ıpad 2 ekranım kırıldı hıc goruntu alamıyorum yapılımı nekadar surer ve orjınal ekranmı takıorsunuz ?

  Mayıs 3rd, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Kerem Bey ;

   Servisimizde tamamiyle orkinal yedek parça kullanılmaktadır ve 2 yıl garantilidir. Görüntünüz yoksa arıza farklı bir nedenden kaynaklanabilir. Cihazı getirme yada gönderme imkanınız varsa ücretsiz arıza tespiti yapılacaktır

   Mayıs 5th, 2014 Cevapla
 42. Melih

  merhaba ıpad 2 cıhazımın ekranında oynamalar var kendı kendıne bazı seyler haraket edıyor neden kaynaklanıyor acaba bu durumu duzeltmek ıcın neyapmamız lazım?

  Mayıs 3rd, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Melih Bey;

   Daha önce her hangi bir servis tarafından dokunmatik ekranınız değiştirildimi, Eğer değişimi yapıldıysa kullanılan yedek parça orjinal olmadığında genellikle sorun görülmektedir

   Mayıs 5th, 2014 Cevapla
 43. Kezban

  merhaba ıpad aır ekranımda kucuk ufak ufak sıyah noktalar cıkmaya basladı bu neden kaynaklanıyor yapılımı nekadara olur acaba ?

  Mayıs 3rd, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Kezban hanım;

   Belirmiş olduğunuz arıza ölü pixel hatasıdır ipad modellerinde çok nadir olsada zaman zaman bu tarz arızalar yaşabilir. Cihazın Türkiye garantisi varsa servisten değişimi yapılacaktır

   Mayıs 5th, 2014 Cevapla
 44. Sevcan

  merhaba ıpad aır tabletımın ekranı kırıldı yaptırmak ıstıyorum yan sanayımı ıorjınal ekranmı takıyorsunuz ?

  Mayıs 3rd, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Sevcan Hanım ;

   Servisimizde orjinal ekran kullanılmaktadır memnun kalmadığınız her hangi bir onarımda para iadesi isteyebilirsiniz. 6 ay garantili yedek parça hizmeti sunmaktayız

   Mayıs 5th, 2014 Cevapla
 45. Bayram

  Merhaba ıpad 4 tabletımın ekranını daha once bır yerde ıl dısında degısı yapmıstım dokunmatıkde sag taraf basıyor sol taraf basıyor orta taraf basmıyor bu neyden kaynaklanabılır onarımı olurmu acaba ?

  Mayıs 3rd, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Bayram Bey;

   Kullanılan yedek parça orjinal olmadığında bu tarz problemler zamanla yaşanmaktadır. Servisimizde tamamen orjinal parça kullanılmakta ve 6 ay garantiilidir.

   Mayıs 5th, 2014 Cevapla
 46. Birsel

  Merhaba Ipad 4 cıhazımı yere dusurdum herhalgı bı catlak yok kapattıgımda ıc ekranına bakıyorum ondada herhangı bı kırılma göremedım ama yukarıdan asagıya cızgı atıyor yapımı nekadarolur ve ne kadar sure ıcerısınde verırsınız ?

  Mayıs 3rd, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Birsen Hanım;

   Düşmeden kaynaklı ekranınızda yada ekran flexinde arıza yaşanmış olabilir. Cihazı görmeden bir şey söylemek zor eğer getirme imkanınız varsa yardımcı olamaya çalışalım.

   Mayıs 5th, 2014 Cevapla
 47. Kerim

  merhabalar ipad mini ekranım çatladı kullanırken çok sıkıntı çıkartıyor çekmeköy apple servisi olarak sizi önerdiler fiyatı nedir acaba

  Ağustos 14th, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Kerim Bey; İpad Mini Dokunmatik Cam Değişimi 230 TLdir. Orjinal parçadır 6 ay garantilidir.

   Ağustos 15th, 2014 Cevapla
 48. İlhan Gül

  Ankara’da oturuyorum iPad minimin camı kırılıp tuz-buz oldu yaptırmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  Ağustos 20th, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba ilhan bey;

   Cihazinizi iletisim bolumumuzdeki adresimize kargolayarak ekran degisiminizi yaptirabilirsiniz.

   Iyi gunler dileriz

   Ağustos 22nd, 2014 Cevapla
 49. Abdullah çelik

  4. Nesil Ipadimin mermere dusmesiyle ekranında cok fazla kırık bulunmaktadır . Ekranda bi bozulum yoktur . Servis fiyatını öğrenebilirmiyim

  Ekim 28th, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Abdullah Bey;

   Ekran değişimi 249 TL’dir. Orjinal 6 ay garantili şekilde değişimi yapılır.

   Ekim 29th, 2014 Cevapla
 50. HÜSEYİN

  merhabalar ipad 2 ‘im ekranı kırıldı hiç görüntü gelmiyor sadece ekranda ışık görünüyor tamiri olur mu ne kadar tutar

  Kasım 29th, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Hüseyin Bey; İpad 2 iç ekran değişimi 230 tldir.

   Aralık 10th, 2014 Cevapla
 51. Yaşar

  Merhabalar ipad mini dokunmatik ekranım çatladı diğer servisler 250-300 tl arası fiyat önerisi sundular dokunmatik cam tamirinin güncel fiyatı nedir acaba

  Aralık 20th, 2014 Cevapla
  • admin

   Merhaba Yaşar Bey;

   iPad Mini

   Orjinal dokunmatik 6 ay garantili 200 TL ‘dir

   Aralık 20th, 2014 Cevapla
 52. aytaç unal

  İpad2 kullanıcısıyım ekranda pembe lekeler oluştu. Neden olur? Fiyat konusunda yardımcı olabilir misiniz

  Ocak 12th, 2015 Cevapla
  • admin

   Merhaba Aytaç Bey;

   LVDS kablodan kaynaklanan bir hatada oluşuyor kablonun değişmesi yeterli olacaktır. LVDS Kablo değişim bedeli 120 TL’die

   Ocak 13th, 2015 Cevapla
 53. mustafa cengiz

  Merhaba ipad ekranim kirildi ne kadar surede onarabilirsiniz

  Ocak 29th, 2015 Cevapla
  • admin

   Merhaba Mustafa Bey;

   iPad Ekran Değişimi fiyat bilgisi için lütfen model iletebilirmisiniz

   Ocak 29th, 2015 Cevapla
 54. ozkan

  Iyo ginler ipad mini ekran degimisini ne kadar yapiyorsunuz ne zaman teslim edersiniz

  Ocak 29th, 2015 Cevapla
  • admin

   Merhaba Özkan Bey;

   iPad mini ekran değişimi 200 TL’dir ücrete montaj ve kargo dahil fiyatımızdır. 2 saat içerisinde onarılarak tarafınıza teslim edilir.

   Ocak 29th, 2015 Cevapla
 55. salih

  Merhaba
  Ipad air ekran degisimi hemen getirsem yaparmisiniz

  Ocak 29th, 2015 Cevapla
  • admin

   Merhaba Salih Bey;

   iPad Air Ekran Değişimlerinde en az 2 saat kadar müsade istemekteyiz. En kısa sürede ekran değişiminiz yapılarak tarafınıza teslimatı yapılacaktır.

   Ocak 29th, 2015 Cevapla
 56. Eren

  İpad mini kullanıyorum geçen günlerde köşesinden darbe aldı ve camı kırıldı ve çatladı ama dokunmatik,kamera,görüntü var çok pahalı olurmu (500 tl yi geçermi).

  Şubat 12th, 2015 Cevapla
  • admin

   Merhaba Eren Bey;

   iPad mini üst cam ve dokunmatik takım halindedir değişimi 200 TL’dir.

   Şubat 12th, 2015 Cevapla
   • Eren

    Peki zaman olarak ne kadar sürer?

    Şubat 12th, 2015 Cevapla
 57. suat

  Ipad mini 2 ekran degisimi hakkinda fiyat bilgisi verirmisiniz

  Şubat 27th, 2015 Cevapla
  • admin

   Merhaba Suat Bey;

   iPad mini 2 ekran değişimi servisimizde 199 TL olmakla birlikte kargo ve montaj fiyata dahildir.

   Şubat 28th, 2015 Cevapla
 58. peri

  Ipad air ekran degisimi ne kadar surede hazir olur orjinal ekran mi,

  Şubat 27th, 2015 Cevapla
  • admin

   Merhaba Peri Hanım;

   Servisimizde iPad Air Ekran değişimi servis yoğunluğuna bağlı olarak 1-2 gün kadar sürmektedir. Kullanılan yedek parça orjinal olmakla birlikte 6 ay garantilidir.

   Şubat 28th, 2015 Cevapla
 59. sema

  iPad ekran değişimi yaptırdım farklı bir firmada home tuşum basmıyor yardımcı olurmusunuz

  Mart 2nd, 2015 Cevapla
  • admin

   Merhaba Sema Hanım;

   iPad Home tuşu değişimi için servisimizden destek alabilirsiniz cihazı gönderir ya da getirirseniz teknisyen arkadaşlar konuyla ilgili yardımcı olacaklardır.

   Mart 2nd, 2015 Cevapla
 60. gökçe

  ipad ekran değişimi için kargo ile göndermek istiyoruz yardımcı olurmusunuz

  Mart 2nd, 2015 Cevapla
  • admin

   Merhaba Gökçe Hanım;

   Servisimiz ipad ekran değişimi için MNG kargo ile anlaşmalıdır her hangi bir kargo şirketine giderek 182838547 anlaşma numarasını vermeniz yeterli olacaktır. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler

   Mart 2nd, 2015 Cevapla
 61. nurgül

  merhaba ipad 2 ekranım düşme sonucu kırıldı mersinden göndersem ne kadar sürede elimde olur

  Mart 3rd, 2015 Cevapla
  • admin

   Merhaba Nurgül Hanım;

   Servisimizde orijinal yedek parça kullanarak 6 ay garantili onarım yapmaktayız. iPad 2 ekran değişimi 149 TL’dir MNG kargo ile ücretsiz gönderim yapabilirsiniz. 3 iş günü içerisinde cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

   Mart 3rd, 2015 Cevapla
 62. Nurhan Çolak

  Merhaba ıpad 2 kullanmakttayım yere dusurme sonucu ekranını kırdım cıhazdan hıc görüntü alamıyorum nekadar ucretle yapılır ve getirsem ne kadar surede olur

  Mart 9th, 2015 Cevapla
  • admin

   Merhaba Nurhan Hanım;

   Ekran değişimi 149 TL ‘dir. LCD ekranınıza görüntü gelmiyorsa bunun için cihaza arıza tespiti yapılması gerekir

   Mart 9th, 2015 Cevapla
 63. Merve Gök

  Merhaba ıpad aır kullanıyorum camını kırdım nekadar ucret karsılıgında değişim saglıyorsunuz ?

  Mart 9th, 2015 Cevapla
  • admin

   Merhaba Merve Hanım;

   iPad Air Ekran değişimi servisimizde 219 TL’dir orjinal ekran 6 ay garantili kargo montaj dahil fiyatıdır.

   Mart 9th, 2015 Cevapla
 64. Ilknur Gün

  Merhaba ıpad3 cıhazmının yere dusurup kasada darbe olustu bu dareden dolayı sanırım ekran yerınden cıktı belırlı noktalarda dokunmatık calısmıyor ne yapabılırız ekran degısımı gereklımıdır veya bu darbeden dolayımıdır asmama durumu ? ortalama nekadar bır ucret cıkar yaptırsam?

  Mart 9th, 2015 Cevapla
  • admin

   Merhaba İlknur Hanım;

   Dokunmatiğin çalışmaması darbeden kaynaklı olabilir dokunmatik değişimi montaj kargo dahil 169 TL’dir.

   Mart 9th, 2015 Cevapla
 65. Sınem kabatas

  Merhaba ıpadımın ekranını kırdım cogu yerde cok pahalı sız bıraz daha uyguna yapıyorsunuz sıze gondermeden once bır kac sorum olucak bu kamera kısmında cızılmeler var bunu nasıl yapmamız gerekıyor ve degısım ondada gereklıyse ekranla beraber kamera ne kadara yaparsınız ve ne kadar sure ıcerısınde elıme ulasır
  Apple ( IPAD AİR )

  Mart 9th, 2015 Cevapla
  • admin

   Merhaba Sinem Hanım;

   Servisimizde aynı gün içerisinde değişim yapılmaktadır. Cihazın arıza tespiti yapılarak tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

   Mart 9th, 2015 Cevapla
 66. denizz

  Merhaba

  iPad 2 mini ekran değişimi için fiyat bilgisi iletebilirmisiniz

  Mart 13th, 2015 Cevapla
  • admin

   Merhaba ;

   iPad mini 2 dokunmatik değişimi servisimizde kampanya fiyatımız olarak 199 TL’dir. Orjinal yedek parça 6 ay garantili onarım yapmaktayız.

   Mart 13th, 2015 Cevapla
 67. cemre

  iyi günler

  ipad air cihazım elimden düşerek ekranı kırıldı dokunmatik çalışmıyor fiyat bilgisi rica edebilirmiyim

  Mart 13th, 2015 Cevapla
  • admin

   Merhaba Cemre Hanım;

   Servisimizde iPad Air ekran değişimi 219 TL ‘dir. Orjinal yedek parça 6 ay garantili onarım yapmaktayız.

   Mart 13th, 2015 Cevapla
 68. Samet Karataş

  Merhaba ıpad2 kullanıyorum rengi beyaz camı kırıldı ve değişim yapmak ıstıyorum ögrendıgım bilgiye göre ekran değişii yaparken yan pilastik benım sarardı o plastık değişmiyormus ekranla beraber yan plastık ucreti ne olur acaba ?

  Mart 23rd, 2015 Cevapla
  • admin

   Merhaba Samet Bey;

   iPad 2 dokunmatik ekranda kampanya fiyatımız bulunmakta orjinal yedek parça 6 ay garantili olarak montajı yapılır 169 TL değişim ücretidir. Yan ince çıtalar ise 15 TL’dir. Fiyatlarımıza montaj ve kargo dahildir.

   Mart 24th, 2015 Cevapla
 69. Burak Contay

  Merhaba Ipad4 Kullanıyorum düşürme sonucunda ekranımı kırdım ve ekranda görüntü kalitesi bozulmaya başladı ılerleyen zamanlarda ekran tıtremeye basladı ekran değişimini ne kadar ucreti ile değişimini sağlıyorsunuz ?

  Mart 23rd, 2015 Cevapla
  • admin

   Merhaba Burak Bey;

   LCD ekranda kırılma var ise 200 TL dokunmatik değişimi 189 TL’dir.

   Mart 24th, 2015 Cevapla
 70. Tunc Gedik

  Merhaba iPad Air kullanıyorum ekrnamı kırdım ufak bır catlama dıyelım dokunmatıgın bır kısmı basmıyor bir kısmı basıyor bu neden kaynaklaırnız kırıkla alakalı ılemı yok ise cihazımın iç kısmı ıle mı alakalı ?

  Mart 23rd, 2015 Cevapla
  • admin

   Merhaba Tunc Bey;

   Dokunmatik ile cam bölüm takım olduğu için kırılmalarda bir nokta basılı kalarak bu tarz arızalara neden olabiliyor. Dokunmatik ekran değiştiğinde bu problemde ortadan kalkacaktır.

   Mart 24th, 2015 Cevapla
 71. Engın Arslan

  Merhaba Ipad 2 kullanıyorum ekranım kırıldı yaptırmak ıstıyorum ne kadar süre ıcerısınde yapıyorsunuz ve garantı verıyormusunuz

  Mart 26th, 2015 Cevapla
  • admin

   Merhaba Engin Bey;

   iPad 2 ekran değişimi ortalama olara 1-2 saat kadar sürmektedir. Orjinal ekran ve 6 ay garanti vermekteyiz.

   Mart 26th, 2015 Cevapla
 72. Emir Sağlam

  İpad air kullanıyorum ekranım kırıldı ve hıc göruntu alamıyorum ücret bilgisi nedir ne zaman alabilirim ?

  Mart 26th, 2015 Cevapla
  • admin

   Merhaba Emir Bey;

   iPad Air ekran değişimi 219 TL’dir orjinal yedek parça ile 6 ay garanti vermekteyiz. 1-2 saat içerisinde onarımı tamamlanarak tarafınıza teslim edilir.

   Mart 26th, 2015 Cevapla
 73. Melis Kücük

  Merhaba ıpad 3 kullanıcısıyım ve tabeletim yere düşürerek ekrnını kırdım sımdı ıse dokunmatıgı hıc basmıyor arada duzelıyor ekran degımı ıcın ne kadar süre beklıyoruz ?

  Mart 26th, 2015 Cevapla
  • admin

   Merhaba Melis Hanım;

   iPad 3 ekran değişimi 169 TL dir. Değişim süresi 1-2 saat arası değişmektedir. Orjinal yedek parça 6 ay garantili onarım yapmaktayız.

   Mart 26th, 2015 Cevapla
 74. Melek Yıldız

  Apple ıPad Mini kullanıyorum ve yere düşürdüm herhagı bır catlama veya kırılma yok dokunmatık bir kısım yerlerı cızgı halında calısmıyor ekran değişimi gerekıyormus sanırım ne kadar ıcret ıle degışim yapıyorsunuz ?

  Mart 26th, 2015 Cevapla
  • admin

   Merhaba Melek Hanım;

   iPad Mini ekran değişimi servisimizde 199 TL dir kargo ve montaj dahil fiyattır.

   Mart 26th, 2015 Cevapla
 75. Canözüm

  Merhaba Ipad4 kullanmaktayım yere düşürme sonucu ekranımı kırdım ne kadar ucret ile degısım saglıoyorsunuz ve orjınal yedek parcamı kullanmaktasınız ?

  Mart 26th, 2015 Cevapla
  • admin

   Merhaba;

   iPad 4 ekran değişimi servisimizde 189 TL değişimi yapılmaktadır fiyatlarımıza kargo ve montaj dahildir.

   Mart 26th, 2015 Cevapla
 76. Esen Arslan

  iPad 2 tapletımın camı çatladı değişme fiyatı ne kadar olur acıl yardımcı olabilirmisinz.

  Mart 27th, 2015 Cevapla
  • admin

   Merhaba;

   iPad 2 cam değişimi 149 TL kampanya fiyatımızdır orijinal yedek parça 6 ay garantili onarım yapmaktayız.

   Mart 27th, 2015 Cevapla
 77. Sabri

  Merhaba ıpad air kullanıyorum ekranını kırdım hic görüntü alamıyorum değişim fiyatı nedir ve orjınal ekranmı kullanmaktasınız ?

  Mart 27th, 2015 Cevapla
  • admin

   Merhaba Sabri Bey;

   Servisimizde iPad Air ekran değişimi 219 TL dir orjinal yedek parça kullanmaktayız 6 ay garantili onarım

   Mart 27th, 2015 Cevapla
 78. Merve

  İyi günler ıpad 4 kullanıyorum ekranım kırıldı dokunmatık hiç basmıyor ve ara sıra ekran gidip gidip duruyor onarımı ne kadar masraf cıkarır ?

  Mart 27th, 2015 Cevapla
  • admin

   Merhaba Merve Hanım;

   Arıza tespiti için teknik servisimizde incelenmesi gerekmektedir. Ücretsiz arıza tespiti için servisimizden hizmet alabilirsiniz.

   Mart 27th, 2015 Cevapla

Lütfen Soru veya Sorunlarınızı Yazınız


3 × = dokuz

iPhone Ekran Değişimi -Samsung Ekran Değişimi sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

iPhone Ekran Değişimi -Samsung Ekran Değişimilogin form